2016

7. Viimsi JazzPopFest

2.-7. mai 2016, Viimsi

Viimsi Keskuse aatrium

2. mai

17.30     Viimsi Kooli koor
18.00    Taiper

3. mai

17.30     Viimsi Huvikeskuse tantsijad
18.00     Viimsi Muusikakooli keelpilliansambel

4. mai

17.30     Viimsi Muusikakooli kitarri- ja akordioniansamblid
18.00     Viimsi Harrastusteater „Perekond Addams“

5. mai

17.30     Ita-Riina laulustuudio
18.00     Viimsi Muusikakooli jazzbänd

Viimsi Keskuse aatriumis toimuvad kontserdid on tasuta.

6. mai

Viimsi Kooli kontserdisaal

16.00-17.15        Konkurss. Esinevad A-kategooria Simply the Best koorid: Raduga, Otsakoor, Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor ja  Üle-eestiline neidudekoor Leelo.

Kontsert on tasuta.

19.00        Ski Bigbänd (Norra), Majken Christiansen (Taani) & Kadri Voorand

40 aasta jooksul on Ski Bigbändist kujunenud Oslo piirkonna üks juhtivaid orkestreid. Viimese 5 aasta jooksul on koostööd tehtud rahvusvahelist tunnustust pälvinud jazzmuusikutega, nagu Randy Johnston (USA kitarrist), Eric Alexander (USA tenorsaksofoni mängija), Frode Kjekstad (Norra kitarrist), Majken Christiansen (Taani laulja) ja Margareta Bengtson (Rootsi laulja). Bigbänd koosneb harrastus- ja poolprofessionaalsetest muusikutest, kellest enamik mängib hobi korras. Koos nauditakse head muusikat ja huvitavat repertuaari. Ski Bigbändi kavas on muusikat mitmetelt tuntud bigbändidelt, nagu Glenn Miller & Count Basie Orchestra, Buddy Rich Big Band ja Gordon Goodwind’s Big Phat Band. Lisaks mängitakse kaasaegset post-bop’i koos muusikute Frode Kjekstadi ja Eric Alexanderiga.Voorand_Kadri_StinaKase.jpg

6. mail astuvad Ski Bigbändiga koos lavale tuntud Eesti jazzmuusik ja –laulja Kadri Voorand ja Taani laulja Majken Christiansen.

Piletid eelmüügis Piletilevist hinnaga 10 eurot ja 6 eurot (õpilane, tudeng, pensionär), kohapeal 12/8 eurot.

Black Rose Pub

22.00     Kristel Aaslaid & bänd

Kristel Aaslaid & bänd on värske viieliikmeline koosseis, mis mängib souli ja bluesi. Bändi eesmärk on pakkuda külmavärinaid mööda selgroogu läbi muusika ning jätta inimestele ülevad emotsioonid.

Kristel Aaslaid on laulja (Avoid Dave), tantsija, näitleja (“Padjaklubi”) ja laulukirjutaja, kuid tuntud ka kui 2015. aasta parim naisraadiohääl. Laiem tuntus tuli 2014. aasta telesaates “Su nägu kõlab tuttavalt” ja 2016. aasta konkursil Eesti Laul, kus esitas koos Cartooniga lugu “Immortality”.
kristel.jpgKristeliga koos mängivad kitarril Ain Agan, klahvidel Joonas Mattias Sarapuu (Lexsoul Dancemachine), bassil Mihkel Mälgand ning trummidel Martin Petermann (ansamblitest Avoid Dave ja Frankie Animal).

Kontsert on tasuta.

 

7. mai

Viimsi Kooli kontserdisaal

13.00-16.40        Konkurss. Esinevad Tulevikukoorid Future is Yours: ETV Lastekoor ja GAG mudilaskoor; B-kategooria Just for Fun koorid: Tuljak, Tallinna Reaalkooli segakoor, Viljandi Gümnaasiumi noortekoor ja ViiKerKoor; vokaalansamblid Little Less: Viva la Musica, Vallatu viisik, 25E, Ine trio, Eesti Meestelaulu Seltsi üle-eestilise poistekoori KALEV ja üle-eestilise neidudekoor LEELO segaansambel KalLe, Viljandi Gümnaasiumi neidudeansambel “Unsumbel” ja Gram of Fun.

Kontsert on tasuta ja ühe vaheajaga.

19.00       VAIKUSE LAUL. Eesti Rahvusmeeskoor & Kadri Voorand

Kuuldele tulevad Kadri Voorandi seaded Olav Ehala loomingust.
Seaded ei muuda Ehala kirjutatud muusika sisu, vaid pigem toovad esile teoste selle kõla, mis minu jaoks nende lugude puhul kõige ilusam, olulisem või määravam tundub. Võtsin seada Ehala loomingut, mis mind isiklikult on puudutanud nii noorukina kui ka täiskasvanuna. (Kadri Voorand). Loe lähemaltRAM

Piletid eelmüügis Piletilevist hinnaga 10 eurot ja 6 eurot (õpilane, tudeng, pensionär), kohapeal 12/8 eurot.

Black Rose Pub

21.00 Ski Bigbänd (Norra) & Majken Christiansen (Taani)

40 aasta jooksul on Ski Bigbändist kujunenud Oslo piirkonna üks juhtivaid orkestreid. Viimese 5 aasta jooksul on koostööd tehtud rahvusvahelist tunnustust pälvinud jazzmuusikutega, nagu Randy Johnston (USA kitarrist), Eric Alexander (USA tenorsaksofoni mängija), Frode Kjekstad (Norra kitarrist), Majken Christiansen (Taani laulja) ja Margareta Bengtson (Rootsi laulja). Bigbänd koosneb harrastus- ja poolprofessionaalsetest muusikutest, kellest enamik mängib hobi korras. Koos nauditakse head muusikat ja huvitavat repertuaari. Ski Bigbändi kavas on muusikat mitmetelt tuntud bigbändidelt, nagu Glenn Miller & Count Basie Orchestra, Buddy Rich Big Band ja Gordon Goodwind’s Big Phat Band. Lisaks mängitakse kaasaegset post-bop’i koos muusikute Frode Kjekstadi ja Eric Alexanderiga.

Majken4.jpgMajken Christiansen taaselustab oma lauluga suursugused jazzidiivad, kellest Ella Fitzgerald on üks tema suurimaid inspiratsiooniallikaid. Ta on jazzilauljana avatud ja uuenduslik. Tema tõlgendused tuntud ameerika jazz- ja poplauludest on alati soojad, ausad ja veenvad.

Kontsert on tasuta.

SkiStorband_nyttPressebilde-SnagItEdited.jpg

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s