Norra bigbänd toob Viimsisse suvise groove’i

Viimsi JazzPopFest toob Eesti publikuni Ski Bigbändi Norrast, kes esineb eeloleval nädalavahetusel Viimsi Kooli kontserdisaalis ja Black Rose Pubis. Bigbändiga koos astuvad lavale taani jazzlaulja Majken Christiansen ja meie oma Kadri Voorand. Festival on üks osa Viimsi valla esmamainimise 775. aastapäevale ja 97. asutamisaastale pühendatud üritustest.

Seitsmendat korda toimuva Viimsi JazzPopFesti kunstilise juhi Aarne Saluveeri sõnul on Ski Bigbändi puhul tegemist kõrgetasemelise Põhjamaade jazzi ühe särava esindjaga. “40-aastase ajalooga Norra bigbänd toob kohale kuuma kevadise groove’i ning norra, taani ja eesti muusikute koostööst sünnib kindlasti midagi põnevat ja meeldejäävat,” lubas Saluveer.

Ski Bigbänd esineb 6. mail algusega kell 19 Viimsi Kooli kontserdisaalis koos Kadri Voorandi ja Majken Christianseniga. Piletid on müügil Piletilevis ja kohapeal. Tasuta kontserdi annab bigbänd 7. mail kell 21 Viimsis Black Rose Pubis.

Lisaks Ski Bigbändi kontsertidele esineb 6. mail kell 22 Viimsi JazzPopFesti raames Black Rose Pubis Kristel Aaslaid koos bändiga (sissepääs tasuta) ja 7. mail kell 19 annab Viimsi Kooli saalis kontserdi “Vaikuse laul” Eesti Rahvusmeeskoor, kes esitab Kadri Voorandi seadeid Olav Ehala lauludest. Piletid on müügil Piletilevis ja kohapeal.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s