Viimsis esinevad Rahvusmeeskoor, Kadri Voorand ja Ski Bigbänd Norrast

Maikuu esimesel nädalal täidab Viimsi JazzPopFest poolsaare muusikaga. Seitsmes jazz- ja popmuusikafestival toob kokku vokaalgrupid üle Eesti ning oma ala profid siit ja kaugemalt.

6. mail kuuleb Põhjamaade jazzi esindajana Ski Bigbändi Norrast ja 7. mail esitab Eesti Rahvusmeeskoor Olav Ehala laule Kadri Voorandi fantaasiarikkas seades. Festival on üks osa Viimsi valla esmamainimise 775. aastapäevale ja 97. asutamisaastale pühendatud üritustest.

JazzPopFesti kunstilise juhi Aarne Saluveeri sõnul on nii reede- kui ka laupäevaõhtused kontserdid tõelised muusikasündmused. “6. mail tuleb kevadise kuuma groove’iga kuulajaid üles kütma kõrgetasemelise Põhjamaade jazzi särav esindaja Norrast – Ski Bigbänd koos kahe suurepärase laulja – taanlase Majken Christianseni ja meie oma tipptegija Kadri Voorandiga. 7. mail kõlavad Mikk Üleoja juhatusel ja Eesti Rahvusmeeskoori esituses Olav Ehala legendaarsed laulud Kadri Voorandi fantaasiarikkas seades,” lisas Saluveer.

Piletid Viimsi Kooli kontserdisaalis kell 19 algavatele kontsertidele on müügil Piletilevis ja kohapeal.

Mõlemal õhtul jätkub programm Viimsi Black Rose Pubis, kus 6. mail astub üles Kristel Aaslaid koos bändiga ja 7. mail kuuleb taas Ski Bigbändi, kelle ees soleerib taanlanna Majken Christiansen. Hilisõhtused üritused on tasuta.

2.-5. maini on igal õhtul kell 17.30-18.30 Viimsi Keskuses tasuta festivaliprogramm, kus astuvad üles noored muusikud Viimsi Muusikakoolist, Viimsi Koolist, Viimsi Huvikeskusest ja Viimsi Muusikaliteatri trupist. 6. ja 7. mai päeval jätkub programm Viimsi Koolis parimate pop/jazz kooride ja ansamblite etteastetega.

2010. aastal alguse saanud Viimsi JazzPopFest on ainus omalaadne festival Eestis, mis toob kokku jazz- ja popmuusikat laulvad koorid ja vokaalansamblid. Festivali toetajad ja koostööpartnerid on Eesti Kultuurkapital, Viimsi Keskus, Viimsi Keevitus, Jardin Lilled, Apollo, Black Rose Pub, Viimsi Kool, Otsa kool, Viimsi muusikakool, huvikeskus ja harrastusteater. Festivali kunstiline juht on Aarne Saluveer, korraldab Viimsi Vallavalitsus.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s