Tähistame Black Rose Pubis!

Pärast konkurssi ja imelist festivalikontserti on kõik külalised ja osalejad oodatud nii reedel kui ka laupäeval tähistama Black Rose Pubisse!

6. mai 22.00     Kristel Aaslaid & bänd

Kristel Aaslaid & bänd on värske viieliikmeline koosseis, mis mängib souli ja bluesi. Bändi eesmärk on pakkuda külmavärinaid mööda selgroogu läbi muusika ning jätta inimestele ülevad emotsioonid.

Kristel Aaslaid on laulja (Avoid Dave), tantsija, näitleja (“Padjaklubi”) ja laulukirjutaja, kuid tuntud ka kui 2015. aasta parim naisraadiohääl. Laiem tuntus tuli 2014. aasta telesaates “Su nägu kõlab tuttavalt” ja 2016. aasta konkursil Eesti Laul, kus esitas koos Cartooniga lugu “Immortality”. kristel.jpg
Kristeliga koos mängivad kitarril Ain Agan, klahvidel Joonas Mattias Sarapuu (Lexsoul Dancemachine), bassil Mihkel Mälgand ning trummidel Martin Petermann (ansamblitest Avoid Dave ja Frankie Animal).

Kontsert on tasuta.

7. mai 21.00 Ski Bigbänd (Norra) & Majken Christiansen (Taani)

40 aasta jooksul on Ski Bigbändist kujunenud Oslo piirkonna üks juhtivaid orkestreid. Viimese 5 aasta jooksul on koostööd tehtud rahvusvahelist tunnustust pälvinud jazzmuusikutega, nagu Randy Johnston (USA kitarrist), Eric Alexander (USA tenorsaksofoni mängija), Frode Kjekstad (Norra kitarrist), Majken Christiansen (Taani laulja) ja Margareta Bengtson (Rootsi laulja). Bigbänd koosneb harrastus- ja poolprofessionaalsetest muusikutest, kellest enamik mängib hobi korras. Koos nauditakse head muusikat ja huvitavat repertuaari. Ski Bigbändi kavas on muusikat mitmetelt tuntud bigbändidelt, nagu Glenn Miller & Count Basie Orchestra, Buddy Rich Big Band ja Gordon Goodwind’s Big Phat Band. Lisaks mängitakse kaasaegset post-bop’i koos muusikute Frode Kjekstadi ja Eric Alexanderiga.

Majken4.jpgMajken Christiansen taaselustab oma lauluga suursugused jazzidiivad, kellest Ella Fitzgerald on üks tema suurimaid inspiratsiooniallikaid. Ta on jazzilauljana avatud ja uuenduslik. Tema tõlgendused tuntud ameerika jazz- ja poplauludest on alati soojad, ausad ja veenvad.

Kontsert on tasuta.

SkiStorband_nyttPressebilde-SnagItEdited.jpg

One Comment Add yours

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s