Festivali kontserdid Viimsi Koolis

6. mai

Viimsi Kooli kontserdisaal

16.00-17.15        Konkurss. Esinevad A-kategooria Simply the Best koorid: Raduga, Otsakoor, Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor ja  Üle-eestiline neidudekoor Leelo.

Kontsert on tasuta.

19.00        Ski Bigbänd (Norra), Majken Christiansen (Taani) & Kadri Voorand

40 aasta jooksul on Ski Bigbändist kujunenud Oslo piirkonna üks juhtivaid orkestreid. Viimese 5 aasta jooksul on koostööd tehtud rahvusvahelist tunnustust pälvinud jazzmuusikutega, nagu Randy Johnston (USA kitarrist), Eric Alexander (USA tenorsaksofoni mängija), Frode Kjekstad (Norra kitarrist), Majken Christiansen (Taani laulja) ja Margareta Bengtson (Rootsi laulja). Bigbänd koosneb harrastus- ja poolprofessionaalsetest muusikutest, kellest enamik mängib hobi korras. Koos nauditakse head muusikat ja huvitavat repertuaari. Ski Bigbändi kavas on muusikat mitmetelt tuntud bigbändidelt, nagu Glenn Miller & Count Basie Orchestra, Buddy Rich Big Band ja Gordon Goodwind’s Big Phat Band. Lisaks mängitakse kaasaegset post-bop’i koos muusikute Frode Kjekstadi ja Eric Alexanderiga.

SkiStorband_nyttPressebilde-SnagItEdited.jpg

6. mail astub Ski Bigbändiga koos lavale tuntud Eesti jazzmuusik ja –laulja Kadri Voorand ning Taani laulja Majken Christiansen.

Piletid eelmüügis Piletilevist hinnaga 10 eurot ja 6 eurot (õpilane, tudeng, pensionär), kohapeal 12/8 eurot.

 

7. mai

Viimsi Kooli kontserdisaal

13.00-16.40        Konkurss. Esinevad Tulevikukoorid Future is Yours: ETV Lastekoor ja GAG mudilaskoor; B-kategooria Just for Fun koorid: Tuljak, Tallinna Reaalkooli segakoor, Viljandi Gümnaasiumi noortekoor ja ViiKerKoor; vokaalansamblid Little Less: Vallatu viisik, 25E, Ine trio, Eesti Meestelaulu Seltsi üle-eestilise poistekoori KALEV ja üle-eestilise neidudekoor LEELO, segaansambel KalLe, Viljandi Gümnaasiumi neidudeansambel “Unsumbel” ja Gram of Fun.

Kontsert on tasuta ja ühe vaheajaga.

19.00       VAIKUSE LAUL. Eesti Rahvusmeeskoor & Kadri Voorand

Kuuldele tulevad Kadri Voorandi seaded Olav Ehala loomingust.

Voorand_Kadri_StinaKase.jpg

Seaded ei muuda Ehala kirjutatud muusika sisu, vaid pigem toovad esile teoste selle kõla, mis minu jaoks nende lugude puhul kõige ilusam, olulisem või määravam tundub. Võtsin seada Ehala loomingut, mis mind isiklikult on puudutanud nii noorukina kui ka täiskasvanuna. (Kadri Voorand). Loe lähemalt

Piletid eelmüügis Piletilevist hinnaga 10 eurot ja 6 eurot (õpilane, tudeng, pensionär), kohapeal 12/8 eurot.

RAM

One Comment Add yours

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s